3. část

13. května 2011 v 15:12 | Em |  Severusův chtíč


Všichni kdo to číst měli už komentovali, takže mi nic nebrání přidat další kapitolu.. tady už ale platí ten plný rating 15 +, další kapča bude nejdřív v pondělí spíš později...škola - ble! Komentujte, vážně nevím, jak na to pohlížíte ;) Nemám dostatečný odstup, když to vlastně sama píšu :-)
Přiblížil se k ní a cítil, jak se zachvěla. V jejích očích se mísil strach s chtíčem. Lehce, opravdu lehce jí vyhrnul košili a dotkl se její kůže poblíž pupíku. Zatmělo se mu před očima. Měl pocit, jako by jím probíjel elektrický proud. Ucukl.

Co se to se mnou děje? Vždyť tomuhle bych měl být schopen odolat, nadával si v duchu, když jeho maska na okamžik sklouzla.Ale nedařilo se mu to. Knoflíček po knoflíčku rozepínal halenku až odhalil její krajkovou podprsenku. Zachvěl se. Netušil, co Hermiona prožívá, ale naprosto ho šokovalo, co prožívá on sám. Neměl v úmyslu jí tady na veřejnosti odhalovat a své rozechvění také ne.

UDĚLEJ JI. Ozval se rozkaz znova.

Rozhodl se zajít dál, ale bez svlékání. Pohlédl na její odhalená kolena, jednoho z nich se dotkl a kousek po kousku rukou postupoval výše. Tento letmý dotyk v něm vzbuzoval dávno pohřbené pocity, o kterých ani netušil, že ještě někdy prožije. Ale rozhodně si to nepředstavoval takto.

Ten rozkaz a jeho vlastní touha ho vedla k tomu co následovalo. Dotkl se jí přes kalhotky, ke kterým měl volný přístup díky sukni, co měla na sobě. To místo bylo zakázané. Celé to bylo zvrhlé. Věděl to. On byl učitel, ona studentka. Sice letos nechodila do školy, ale i bývalá studentka by pro něj vždy byla tabu. A tyhle smrtijedské kratochvíle šly vždy kolem něj, až do teď. Za jiných okolností by se mu to i líbilo, zároveň byl znechucen sám sebou. Tohle se nemělo nikdy stát. Snažil se to urychlit. Jen aby to celé skončilo co nejdříve. Rychle pohyboval rukou v stále stejném rytmu a podle jejích občasných vzdychů usuzoval, že se pohybuje ve správné oblasti. Upřel své oči přímo do těch jejích a ona vypadala, že se utápí v těch jeho, přerývavě dýchala. Už dávno se mu někdo nekoukal do očí bez znechucení či strachu. A teď se ty její čokoládově hnědé koukaly toužebně, slastně se přivíraly a velmi zdařile tím zakrývaly strach, který někde uvnitř musel být, díky situaci, ve které se nacházela. Ale nebyl to on, koho se bála. To ho naplňovalo podivným pocitem uspokojení.

+++

Bylo jí jasné, že tohle musí skončit jen tím jediným způsobem, tak jak Voldemort nakázal. Musí se udělat. Tak se tomu nebránila. Nemyslela na to, že je tam spousta diváků, nepřemýšlela nad pohnutkami, které toto představení vyvolaly, soustředila se jen na sebe a na něj. Zavřela oči, pouze vnímala jeho přítomnost. Nic jiného pro ní v tu chvíli neexistovalo. Nevěřila tomu, co jí jeho blízkost dělá. Vždy ho považovala za asexuálního a nerudného profesora, který se zajímal jen o lektvary. Teď ho viděla v novém světle. Cítila jeho štíhlé prsty na svém těla, topila se v hloubce jeho očí a cítila vůni jeho hábitu. Nikdy se s ním neseznámila takto důvěrně.

No ještě aby ano, pomyslela si.

Při představě, že by se jí na škole stalo něco podobného, chtělo se jí smát. Neuvěřitelné, jak nepatřičné myšlenky jí napadly v této prekérní situaci. Jen si všimla, jak Severus zvednul nechápavě jedno obočí a očividně zkoumal, co se jí honí hlavou. Toto jí přišlo ještě více zábavné.

Možná zemřu, pomyslela si. Trochu jí to vrátilo do reality. Ale ten fakt, že zrovna on jí věnoval nechtěnou nebo možná teď už chtěnou pozornost, i když násilně vynucenou, jí působil rozporuplné pocity.

Způsoboval jí neuvěřitelné věci. Výboje jí probíhaly celým tělem. Ten lektvar na ní měl ohlušující účinky.

Jak se tohle naučil? Ptala se sama sebe a vážně chtěla znát odpověď, protože ještě nedávno si ho nedovedla představit s nějakou ženou. A teď tu byla ona a on se věnoval pouze jí.

Věděla, že je na temné straně, ale i přes to k němu v tu chvíli pocítila nepochopitelnou důvěru. Nemohla si pomoct a ani zabránit pocitům, které pronikaly až na povrch její kůže.

OPLÁCEJ MU TO. Zazněl teď hlas pro změnu v její hlavě.

Toto jí naprosto probralo z jakéhokoli zamyšlení.

Cože?

Rozkaz jí rezonoval v hlavě a nutil jí splnit ho okamžitě. Nejistě se na něj podívala.

Ví to. Ví to, co mám udělat, zjistila jedním pohledem.

Poznala to i přes jeho neproniknutelný výraz. Na okamžik mu v očích probleskl stín, který nutně znamenal, že to slyšel také.

Váhavě pohnula rukou. Ani nebyla překvapená, že už s ní může hýbat. Stále si opakovala, že nebýt toho lektvaru, tak vzdorují oba daleko lépe jeho příkazům. Ale nemohla. Neviditelná síla jí nutila k okamžitému činu. Ruku strčila pod jeho hábit a hledala cíl. Velmi jí překvapilo, že byl připraven. Sice to jeho tváři nebylo poznat, ale byl velmi dobře připraven. Byla ráda, že ten rozkaz nebyl konkrétní a mohla použít pouze ruku.

Fakt, že se mu dotýká tak střeženého místa v ní vzbuzoval extrémní vrzušení. Jak zrychlovala své pohyby, cítila, že i on zrychloval práci v jejím klíně. Teplo se jí začalo rozlévat v podbřišku a orgastické křeče, které následovaly, byly velmi dlouhé a intenzivní. Jak sebou škubala při vyvrcholení zrychlila pohyb ruky na maximum a ve chvíli, kdy se vzepjala a klesla unaveně na zpátky na zem, cítila teplou tekutinu, která jí stékala po pravé paži.

Bylo to krásné a zároveň potupné. Oba to chápali to jako ponížení, kterému nemohli zabránit. Slabost, která nešla překonat. On sklopil zrak, aby se vyhnul pohledům všech ostatních včetně jejího, ona pevně zavřela oči a snažila se být neviditelná.

Ozval se potlesk.

"Výborně," chválil je nahlas Pán Zla, jako kdyby byl svědkem divadelní hry. "A teď byste si možná přáli trochu soukromí, to vám samozřejmě poskytneme. Samozřejmě na rozloučenou od nás dostanete ještě malý dárek."
Po těchto slovech se vítězně rozhlédl po okolí. Viděl ostatní pobavené obličeje a to ho vybudilo k další rádoby vtipné řeči.

"Jestli pak tušíte, co to další překvapení je?" zeptal se jich.

Ani jeden z nich se nepohnul, ani zrakem nezavadil o řečníka.

"No je vidět, že se trochu stydíte, tak já vám napovím. Tohle Vám opět trochu pomůže překonat zábrany."

V jeho ruce zjevily dvě lahvičky. Ty stejné lahvičky, které byli před nedávnem donuceni vypít.

Znova ne, zoufale si pomyslel Severus.

"A ne že to nedotáhnete do zářného konce," snažil se naoko působit zábavně Pán Zla. "To bych pak musel vyjádřit svou nespokojenost."

"VYPIJTE TO!" nakázal jim a oni automaticky udělali, co museli. Síla jeho hlasu nepřipouštěla odmlouvání.

Po požití afrodiziaka jim pokynul rukou směrem ke schodům a Snape už naprosto přesně věděl, do kterého pokoje je posílá. Jeho kolegáčci tu místnost navštěvovali velmi často.

"A kdyby se potvůrka vzpouzela tak si budeš muset poradit sám, hůlku ti v tomto stavu ponechat nemůžu. O to zábavnější by to mohlo být. Nenechte se rušit." Provázel je ještě nahlas pronášenými slovy při odchodu Voldemort. Když procházel kolem Yaxlyho, musel odevzdat svou hůlku. Zdráhal se, ale bylo to nutné.


2. kapitola ~ 4. kapitola

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 °Alex °Alex | Web | 13. května 2011 v 15:31 | Reagovat

Chudák Sirius a Hermiona :(. Aspoň na konci budú mať súkromie (viem, že to nie je práve povzbudzujúce) :D.
Tešim sa na ďalšiu kapitolu :).

2 Emily Emily | Web | 13. května 2011 v 15:32 | Reagovat

[1]: Severus, ne Sirius.. ale stejně dík že se těšíš, čteš to a komentuješ :-)

3 Charlie Charlie | Web | 13. května 2011 v 16:01 | Reagovat

najprv popadnem znova dych a potom to dopíšem :-D
Tak už dýcham.... neviem ako to zhodnotiť, bolo to dosť šokistické, ale zároveň aj trochu predvídateľné... Sakra ja neviem ako to napísať :-?
Jednoducho, chcelo by to nejaké poriadne prekvapenie :-D
Ale páči sa mi to a teším sa na pokračovanie :-D neviem či do pondelka vydržím, lebo som zvedavá, čo bude ďalej a fakt by ma zaujímalo ako sa z tohoto Sev vymotá :-P
hmm, to je asi všetko :-D prepáč, že to je dlhé ako slohovka :-D

4 Emily Emily | Web | 13. května 2011 v 16:04 | Reagovat

[3]: Dýchej :-) předvídatelné to bylo, přiznávám se bez mučení :-) slovo šokistické mě fakt pobavilo. díky za dlouhý koment - čím delší, tím víc si z toho z pravidla vezmu, takže ještě jednou dík

5 Chloe M. Raddle Chloe M. Raddle | Web | 13. května 2011 v 19:13 | Reagovat

Páni. Četla jsem to naprosto bez dechu. Jakoby mě něco k tomu monitoru poutalo a pořád poutá. Normálka se teď zapomněla i na největší potumu Česka vůbec a...jenom čtu a teď píšu, že nemůžu uvěřit tomu, co jsem četla :D
Souhlasím s Charlie, úplně přesně jsem to předvídala a stejně mě to šokovalo tak, jako nic tenhle týden :D Ale zase nemůžu souhlasit s tím, že se z toho Sev vymotá. Myslím, že nevymotá. A já ani nechci, aby se tak stalo :D A docela mě překvapilo, že dostanou soukromí, ale ono je to vlastně jedno, když... no nic, už píšu svoje cvoklý domněnky a myšlenky a to je vždycky smrt :D Rychle další, můj bože, já prostě musím vědět, jak to bude dááál! :-)

P.S. Z fleku by ses mohla živit jako spisovatelka nebo aspoň novinářka nebo tak. Vsadila bych boty, že do roka bys byla bohatší než Rowlingová :-) Píšeš skvěle, miluju tebe a miluju tvoje povídky :-)
P.P.S. Usilovně a tak trochu i sobecky doufám, že se mi podařil delší komentář, než Charlie :D Normálně se takhle nerozepisuju, ale tahle povídka... :-)

6 Emily Emily | Web | 13. května 2011 v 19:37 | Reagovat

[5]: Však se to ?příští? týden dozvíš.. díky moc za tento předlouhý koment, už ho čtu potřetí a jsem za to ráda... VŮBEC MI NEBUDE VADIT, KDYŽ SE BUDETE S CHARLIE PŘEDHÁNĚT v délce smysluplných komentářů.. to by bylo teprve počteníčko :-P jinak nevím nevím jak se z toho Severus dostane.. dobře vím, ale nepovím :-P a za to PéeSko fakt dík.. sice si nemyslim, že by to bylo světbornýho, ale moc hezky se to poslouchá :-)))

7 Chloe M. Raddle Chloe M. Raddle | Web | 13. května 2011 v 20:22 | Reagovat

[6]: Že není? Jsou úžasné, vážně. Píšeš...dokonale, skvěle...!!! Vážně tyhle povídky žeru :-)

8 °Alex °Alex | Web | 13. května 2011 v 20:42 | Reagovat

[2]: jaj, prepáč, bola som mimo :( :D, nz :)

9 Emily Emily | Web | 13. května 2011 v 20:51 | Reagovat

[7]: tak to je dobře...

[8]: np, to se mi stává taky :-P

10 Michaella Michaella | Web | 13. května 2011 v 22:54 | Reagovat

ojoj chudáci teším sa na pokračko veľmi dobrá kapitola :-)

11 Charlie Charlie | Web | 14. května 2011 v 2:14 | Reagovat

[5]: Chloe, toto bol dobrý podraz!!!! to ti niekedy nepekne vrátim :-D teš sa!
Emily, ja chápem, že toho máš veľa, veď aj ja mám, ale fakt nám neurobíš radosť a nedáš tú kapitolu skôr?? :-D Prosím, dokonca smutne pozerám :-( A keby to nezabralo mám ťa aj čím vydierať (čítaj ako skoré/neskoré zverejnenie 33. kap. Stávky 8-) :-D

12 Chloe M. Raddle Chloe M. Raddle | Web | 14. května 2011 v 6:17 | Reagovat

[11]: OK, těším se :D A souhlsím, že bych za další kapču dala všechno :-) ;-)

13 penelopeo penelopeo | Web | 14. května 2011 v 9:08 | Reagovat

Panejo, další úctyhodná kapitola.... :D Nevím co napsat... Jsem z týhle kapitoly v rozpacích a přitom jsem ji četla jedním dechem. Taky, co bych od tebe měla čekat jiného, než perfektní počtení, že? ;-) Fakt, já,  stejně jako mnoho dalších lidí, miluju tvoje psaní, povídky, nápady... :) Jsi opravdu úžasná! Ty to jisto jistě někam dotáhneš s takovým uměním a fantazií, kterou oplýváš... 8-) Ani nevíš jak ráda jsem chodím!!! Moc ráda bych měla tvůj blok jako spřátelený a když ne, nevadí stejně tě mám v záložkách! :-D :-P A piš piš, ať si brzy můžu přečíst další pokračování! Chci vidět jak to dopadne. :) Doufám, že se z toho oba dostanou a nic se jim nestane, i když to vypadá na pravý opak. :D Ten Voldemort má ale chutě... Fuj! :-D Mám jistou teorii jak by to mohlo dopadnout, ale nevypadá extra lákavě... :-P No nic, gratuluji k další mimořádně skvělé kapitolce a přeji aby ti to dlouho vydrželo. :-D

14 penelopeo penelopeo | Web | 14. května 2011 v 9:09 | Reagovat

Hih, mohla bych jim Chloe a Charlie konkurovat, jak to tak vidím :D :-D  ;-)

15 Emily Emily | Web | 14. května 2011 v 9:11 | Reagovat

[10]: díky

[11]:[12]: holky holky.. to by zase nešlo... :-) ústupek: v nedeli večer jí sem dám jo? ;) ps. myslím že je na co se těšit, ta další kapča je docela hustá :-)

16 Emily Emily | Web | 14. května 2011 v 9:14 | Reagovat

[13]:[14]: No to koukám.. než jsem stačila napsat jednu odpověď, mám tu další předlouhý komentář... tohle by mě možná mohlo obměkčit :-) díky moc za tyhle litánie.. tohle je fakt bomba! hm hmmm.. asi si nevidim do pusy, ale za tyhle tři mega dlouhé komenty vám to sem hodím.. ale nečekejte ode mě příště už takovou slabost..!!! příště budu drsnější!
takže Charlie a Chloe - za tuhle kapču poděkujte i Penelopeo, protože ta vaše trojkombinace komentů mě dostala! :-)

17 Jannie Jannie | Web | 14. května 2011 v 12:48 | Reagovat

pěkna kapitola vůbec se mi to nezdá nechutné ale je to takové...jiné :) jinak hezké

18 penelopeo penelopeo | Web | 14. května 2011 v 13:48 | Reagovat
19 pimpinela pimpinela | Web | 15. června 2011 v 21:43 | Reagovat

:)...normálne som zvedavá, ako sa budú k sebe správať potom...až elixír prestane účinkovať, prípadne sa im podarí vrátiť sa do Rokfortu. :) Skvelé, idem čítať ďalej :).

20 Aduska Aduska | Web | 21. června 2011 v 15:42 | Reagovat

Ještě že před nima nemuseli dělat něco víc :D Teď mají aspoň soukromí...

21 nel-ly nel-ly | Web | 20. července 2011 v 1:34 | Reagovat

k Hermioně se ještě vrátím :) ale vzpomněla jsem si na tuhle povídku, jen v posledních měsících jsem hpff vůbec nečetla a teď jsem dočetla knihu :D

problém takových povídek bývá originalita, ale tak co si budeme povídat, stejně už tu bylo všechno :-D a když je to dobře napsané... no, nejvíc se asi bojím faktu, že hlavní postava je  Severus, a toho buď člověk napíše výborně a nebo špatně, jinak to ani nejde (taky jeden z důvodů, proč jsem ho do hlavní role použila dvakrát a jen jednorázově :D a že mi to trvalo)

22 Kajka Kajka | Web | 22. srpna 2011 v 19:06 | Reagovat

wow! Nemôžem dýchať. To bola bomba :-D

23 Vendea Vendea | E-mail | Web | 24. srpna 2012 v 11:18 | Reagovat

Prekérní situace - nenazvala bych to líp :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama