Mise Kohlpechrabenchwarz

20. února 2011 v 1:03 | Em |  ░▒▓Jednorázovky HP

Je jedna v noci a mě to nedalo a musela jsem to napsat. Chytla mě inspirace..
Jedná se o mou druhou povídku, tentokrát jednorázovku na téma Severus/Hermiona.
Čtěte, pište, komentujte :)

Jedná se o mou druhou povídku, tentokrát jednorázovku na téma Severus/Hermiona.
Čtěte, pište, komentujte J
"Proboha, už je to tu zas," povzdechl si neoblíbený profesor lektvarů. "Jak je možné, že je ta holka všude?" mumlal si pro sebe když viděl jak chodbou kolem něj prochází Hermiona Grangerová.
"Všechno ví, všude byla, je nejchytřejší na světě, nechápu, jak s ní lidi můžou vydržet, mě stačí ty tři hodiny týdně na mých hodinách," pomyslel si a šel dál chodbou přímo do ošetřovny za profesorkou Prýtovou s dávkou nových lektvarů.
Ještě když odcházel směrem ke svým komnatám, stále se zaobíral těmito myšlenkami a nechápavě kroutil hlavou.
Jak velká byla jeho nelibost, když ráno cestou pro nějaké přísady do ní vrazil přímo ve dveřích skleníku č. 3.
"To už si děláte srandu, slečno!" vylétlo z něj aniž by si uvědomil, že to řekl nahlas.
"Omlouvám se, pane profesore," řekl ustrašeně a začala si sbírat věci, které jí vypadly z rukou. Když jí přezíravě překročil, řekla si, že to snad není možné a co nejrychleji odešla aby na něj náhodou nenarazila až se bude vracet.
Hermiona už z toho byla celá nesvá, kamkoli šla, tak potkala svého profesora, který jí urážel kde mohl. Například minulé odpoledne, studovala nějaké materiály na referát z bylinkářství a on jí sebral knížku přímo ve chvíli, kdy jí vytahovala z regálu. Všude kam šla, tam na něj narazila. "Neuvěřitelná a nešťastná náhoda," pomyslela si něco o nemožných netopýrech a šla na oběd.
Co čert nechtěl, byl tam zas… Na oběd sice chodí každý, ale když už je člověk citlivý na přítomnost konkrétní osoby, nelze si nevšimnout.
Najednou se k Hermioně snesla sovička a předala jí vzkaz:
Slečno Grangerová,
Dostavte se prosím dnes večer v 7 hodin do ředitelny.
S pozdravem
Albus Brumbál
Hermiona se podívala směrem k Brumbálovu stolu a ten přikývl. Sklouzla pohledem o několik míst vedle a Snape se díky tomu zamračil ještě víc a upřeně hleděl na svůj talíř.
"Co po tobě chce?" vyzvídali Harry a Ron.
"Nemám nejmenší tušení," odvětila Hermiona a se smíšenými pocity čekala na sedmou hodinu.
Za deset minut sedm přicházela k chrliči, který byl zároveň vstupem do Brumbálovy pracovny. Ve stejnou chvíli tam přišel i Severus Snape. Podívali se na sebe, oba se zamračili a neřekli si ani slovo. Společně vstoupili do Brumbálovy pracovny a stáli co nejdál od sebe.
"Drazí mí,"začal Brumbál svojí řeč. "Jistě se divíte, proč jsem si vás sem dnes zavolal. Věc se má tak, na nově vzniklé univerzitě, která se nachází v Německu, se obáváme nárůstu vlivu černé magie na místní studenty a jeho možné negativní dopady. Je nutné, abychom tam vyslali nějaké špehy, kteří zjistí, co tento vliv způsobuje. Vždyť víte, jak vznikla 2. světová válka.." zeptal se a upřel na ně zkoumavý výraz.
"No jistě, ale nechápu.." začal mluvit Snape, ale byl přerušen.
"No tak proto vidíš, jak je to důležitý úkol. A vzhledem k tomu, že jsme dostali nabídku, aby učitel lektvarů přijel hostovat na Kohlpechrabenchwarz Universität, přijali jsme jejich nabídku a slečna Grangerová Vám bude dělat asistentku.
"To nepřichází v úvahu," vykřikl Snape.
"Prosím?" zeptala se váhavě Hermiona. "To musí být nějaký omyl.."
Brumbál je hned přerušil: "Je mi líto že se vám to nelíbí, ale již tak bylo určeno. Tato akce je schválena ministerstvem a žádné námitky nepřipadají v úvahu. Odjíždíte pozítří, zítra se domluvíme na podrobnostech. A teď mě prosím omluvte," ukončil svou řeč Brubál.
"Ale proč já?" zeptala se Hermiona. "Co škola? A jakto že.."
"Zítra slečno Grangerová, jste výjimečná studentka, budete moct studovat tam. A teď už dobrou noc a zatím to neříkejte nikomu." chvatně oznámil Brumbál a nedal prostor k žádným dalším dotazům. Když odcházela a zavřela za sebou dveře, slyšela z místnosti křik a ten křik patřil Snapovi a byl směřován na ředitele. "Albusi, neslýchané! Jak můžeš něco takového slíbit za mě a ještě mě tam poslat s touhle potrhlou nebelvírskou šprtkou…?"
Hermioně toto stačilo a měla toho akorát tak dost. Bylo jí do pláče. Proč se tohle muselo stát zrovna jí? Se Snapem, hnusným netopýrem bez vychování, který nezná dobrého slova a myslí si o ní jen to nejhorší.. Když vybíhala z poza chrliče směrem k nebelvírské věži, už plakala. A pláč neustával, když vešla do společenské místnosti, stále se nemohla utišit a snažila se nepozorovaně proklouznout do pokoje aniž by jí někdo vyslýchal. To se jí ovšem nepodařilo, protože Ron i Harry na ní čekali, aby se zeptali, co Brumbál chtěl. Když jí viděli, v jakém je stavu, tak k ní hned přiběhli.
"Co se stalo, Hermiono?" zeptal se zděšeně Harry.
"Někdo umřel?" přidal se Ron.
"Ne, prosím, nechte mě, nebo umřu já.." vyhrkla ze sebe Hermiona a vyběhla k sobě do pokoje, kam za ní kluci nemohli. Zatáhla nebesa u postele, očarovala je proti prostupnosti hluku a vypukla v hysterický pláč. "To snad ne, já sním, to nemůže být pravda, nééé, všechno tady budu muset opustit, školu, přátele.." zoufale si mumlala mezi vzlyky.
Za chvíli přišla do pokoje Ginny, zřejmě jí poslali kluci. "Hermiono? Jsi v pořádku?" řekla do pokoje, ve kterém nikoho neviděla. Roztáhla závěsy a uviděla jí. "Ach, co se ti stalo?" zeptala se, přisedla k ní na postel a Hermina jí objala a štkala teď už nahlas, protože tím se kouzlo porušilo.
"Neuvěřila bys, co se mi stalo, stane.. Vyrážela ze sebe mezi jednotlivými vzlyky bez ohledu na příkaz nic neříkat… Já, Snape, Německo, Brumbál…je to noční můra!" plakala dál.
Ginny jí nerozuměla ani slovo, ale přibližně za hodinu již měla celkem jasný obrázek co se jí stalo.
"To bude dobré, uvidíš, nové zkušenosti, zážitky, vědomosti.. Určitě tě to posílí a bude to k něčemu dobré" konejšila jí její kamarádka.
Hermiona už byla z pláče hrozně unavená, až usnula a stále křečovitě držela Ginny za ruku.
"Chudák holka," pomyslela si Ginny, "ta to teď bude mít hrozně těžké". Nechtěla jí tam nechávat samotnou, tak si lehla vedle ní a objala jí.
Mezitím Snape zuřil. Chodil po sklepení jak lev v kleci a rozbíjel vše, co mu přišlo pod ruku. Skoro litoval, že pán Zla teď není žádnou hrozbou a nemusí chodit na mise ohledně této záležitosti. Jak mu to mohl Brumbál udělat? To je troufalost. A poslat ho tam s tou mudlovskou šmejdkou.. "KŘACH!" Další láhev letěla na stěnu. Rozhodl se trochu uklidnit horkou koupelí. Svlékl se a ponořil až pod bradu do horké lázně a snažil se ovládnout svůj vztek a zformovat myšlenky na následující události. Prostě to nešlo, nedokázal si představit, že by měl většinu dne trávit s tou holkou.
Druhý den ráno se Hermiona vzbudila a byla hrozně vyčepaná, Ginny asi dávno odešla a tak se trochu upravila, i když zarudlé oči a opuchlý obličej zamaskovat nešlo a šla dolů. Zřejmě Ginny už Rona a Harryho zevrubně seznámila s tím, co jí čeká a ona byla ráda, že jim to nemusí vysvětlovat. Když jí spatřili, přišli k ní, Ron jí soustrastně poklepal na rameno a Harry jí krátce objal. "Asi jim Ginny dala i instrukce, jak mě nerozrušit.." pomyslela si Hermiona.
"Tys vůbec nespala," obvinil jí Harry, vypadáš hrozně unaveně.
"Cítím se hrozně, věř mi.. ani hlad nemám.." bylo první, co jim řekla hlasem, který byl díky pláči velmi ochraptělý a tichý.
"Na snídani pojď, musíš přece něco jíst.." domlouval jí Ron a tak se také stalo.
Ve velké síni probíhalo vše jako vždycky. První čeho si Hermiona všimla, že Brumbál je na svém místě a její "velmi oblíbený" profesor chybí. Naštěstí. Sedli si ke stolu a začali jíst. Hermiona se nimrala v jídle, ale k učitelskému stolu už se nepodívala.
Ron vzhlédl a řekl: "Netopýr právě přišel." Při této větě se Hermiona zachvěla, ale nevzhlédla od talíře a vypadla, že jí tam něco velmi zaujalo. Další věc byla, že všichni tři věděli moc dobře, že první na řadě je dvouhodinovka lektvarů.
Když Hermiona přišla do třídy, sedla si na své místo a bylo jí zle. Ve chvíli kdy vešel profesor do třídy, jako by jí došel dech, motala se jí hlava, ale ani se nepohnula, ani nezvedla oči.
"Strana 112. Začněte." vyštěkl Snape a tvářil se jako bůh pomsty. "Kdo na konci nebude mít lektvar, napíše 14ti stránkové pojednání na téma účinky jednotlivých druhů merunice na veškeré jedy." dodal s takovým potěšením, až se celá třída otřásla.
Hermiona měla nevětší problém s třesoucíma rukama, nesoustředěností a nevolností. Když po půl hodině stanul Snape nad jejím kotlíkem a viděl, že ruce přidávající ingredience, které vždy s neomylnou přesností odměřovali přesný počet přísad, se třesou jako osika a při krájení mu až přeběhl mráz po těle při představě uříznutého prstu. Konečně se na ní podíval. A viděl, že to není ta Hermiona, na kterou narážel v poslední době na každém kroku. Tohle byl její stín, který vypadal, že každou chvíli omdlí. Chvíli uvažoval a až ho samotného překvapilo, co řekl: "Slečno Grangerová." Hermiona ztuhla a oči upírala směrem k desce stolu. "Nevypadáte dobře, zajděte si na ošetřovnu. Parvati Vás doprovodí." řekl do ticha učebny. Všichni studenti vzhlédli. Tohle se ještě nikdy nestalo, že by Snape, v jeho nejnabroušenější náladě udělal něco takového. Hermiona si sbalila věci a s pohledem upřeným k zemi se vydala ke dvěřím. Parvati jí dohnala a doprovodila jí na ošetřovnu.
"Fíha, no to sou mi věci," řekl Ron, když odcházeli z hodiny. "Tohle sem nezažil, že by byl tak milý. Neuvěřitelné."
"No to mi povídej," přitakal Harry. "Půjdeme za ní?"
"Snad nás tam madame Pomfreyová pustí.." vyjádřil obavy Ron a šli.
+++
Za tři dny seděla Hermiona ve vlaku naproti svému profesorovi a byla jak tělo bez duše. "Trávit veškerý čas s tímhle ironickým parchantem asi nezvládnu," pomyslela si. "A jestli mi teď leze do hlavy a slyší mě tak JE TO ZA TREST." dodala vzpurně.
Snape naproti ní se zavrtěl. Také se mu nelíbilo, že je vyslán do cizí země mezi cizí lidi, kde se má přetvařovat a navíc hrát, že je Grangerová jeho přítelkyně, snoubenka dokonce. "Co to má za smysl?" pomyslel si v duchu. "Proč vůbec ona? A když už, tak proč nemůže být jen asistentka.." ptal se sám sebe už po tisícáté. "Ano, pustí nás společně do více míst, otevřou se nám jinak zavřené dveře a jeden bude vždy moci krýt toho druhého, ale i tak…" ošil se zas. Navíc mu přišlo, že Hermiona je z toho ještě nešťastnější než on. Když se později od Brumbála dozvěděla, jakou roli bude v tom všem hrát, jen si sedla, neřekla ani slovo a od té doby je stále tichá, bledá a roztřesená. "Co tam s ní budu sakra dělat, když je takhle mimo?" byl víc a víc rozčilen. Podíval se úkosem na ní a zjistil, že nehrozí, že by zpozorovala, že na ní kouká. Poposedl si a cítil, že by měl něco říct.
"Slečno Grangerová…" začal nesměle..
Hermiona plaše vzhlédla a koukala mu někam na rameno.
"Víte, já… je to těžké pro nás oba…" pokračoval. Hermiona nesměle přikývla.
"Aby byla tato mise úspěšná, musíme spolupracovat.. slibuji, že se vynasnažím udělat, co bude v mých silách, abychom mohli co nejdříve zpět." ujistil jí.
Hermiona se mu po dlouhé době podívala do tváře a v jejích očích se zračily známky odhodlání. Neznatelně přikývla. Snape jí podal jídlo, které koupil od člověka s vozíčkem, který projížděl uličkou. Sklopila opět oči k zemi. Zatřásl sendvičem ještě jednou a když řekl: "Jíst musíte," tak si ho od něj vzala a začala ho pomalu oždibovat.
To byl jediný rozhovor, který za ty hodiny ve vlaku proběhl. Po příjezdu do jižního Německa jí podal ruku a přemístili se. Museli jít docela daleko pěšky, ale naštěstí se v v blízkosti univerzity Kohlpechrabenchwarz mudlové nepohybovali, takže mohli použít locomotor na levitaci kufrů. Přivítání bylo zdvořilé a okázalé. Byli zavedeni do komnaty, kde, ačkoli jim to nejprve nedošlo, bylo pouze jedna postel. Samozřejmě dostatečně velká pro dva, ale byla jen jedna. Hermiona se začervenala a pohlédla stranou, Snape se zakuckal, ale hned našel ztracenou rovnováhu a plynně německy řekl, že pokoj je naprosto adekvátní a že děkuje.
Když vrátný odešel, Hermiona se nadechla a chtěla něco říct, ale Snape jí předešel: "Nebojte se slečno, budu spát vedle na gauči." a protočil oči, jako by to byla samozřejmost.
Hermiona si sedla na postel a objala si kolena. Konečně promluvila: "Bude to hodně těžké, ale v sázce je mnoho životů a tak to musíme zvládnout." Pokusila se o chabý úsměv.
Snape zaskočen tím, že začala zase mluvit a v obavách, že začne mluvit tolik jako před tím, se na ní pouze podíval a odešel vedle do obývacího pokoje. Později, když o tom přemýšlel mu došlo, že to mohlo vypadat dost nezdvořile. Ale opravdu nebyl zvyklý brát na někoho ohledy, natož na malou holku. V zápětí si pomyslel, že zas tak malá není, už je plnoletá, ale stejně.
Za dvě hodiny zaťukal a vešel do ložnice. Našel jí ve stejné pozici, jako jí opustil. Byly na něm vidět rozpaky, nevěděl co říct. Sedl si vedle ní na postel, v dostatečné vzdálenosti, aby měla prostor a znovu promluvil: "Nejsem zvyklý brát na někoho ohledy, omlouvám se.. Zvládneme to." oznámil jí. "A jestli se chceme svých rolí zhostit dobře, musíme se chovat jako ..snoubenci" vydechl poslední slovo tak, že skoro nebylo slyšet. "Samozřejmě mě nechápejte špatně, v soukromí ne, ale navenek musíme působit šťastně. A ne jako bychom se neznali. Začněme od začátku. Já jsem Severus," řekl, podíval se upřeně na ní a podal jí ruku.
Hermiona nevěřícně koukala chvíli na ruku, pak na Severuse, znovu na ruku a pak mu podala tu svojí a nesměle pípla: "Hermiona.."
"Měli bychom o nás a našem vztahu na veřejnosti mluvit jednotně" a při těchto slovech jí podal pergamen popsaný jeho úhledným písmem, který začínal:
Seznámili jsme se v sobotu 8.5. na konferenci….
Hermona pergamen začala číst a snažila se naučit vše co v něm bylo napsané.
"Za půl hodiny odcházíme na večeři,"dodal ještě Snape, tedy teď Severus, a odešel.
"Slečno Grangerová, je čas jít." Zavolal na ní z vedlejšího pokoje. "Jste připravená?"
"Už jdu pane profesore." odvětila Hermiona a vyšla z pokoje. Severus zkoprněl, protože nechápal, jak se může člověk takto proměnit během půl hodiny. Hermiona už nebyla rozcuchaná hromádka neštěstí s opuchlým obličejem a černými kruhy pod očima, ale krásná mladá žena, vyrovnaná a klidná. "Co může za tu změnu?" ptal se Severus sám sebe.
"Je to jen pár líčidel," řekla Hermiona, jako by věděla, na co právě myslí. Severus jí nabídl rámě, ona ho s lehkým úsměvem přijala. "Hermiono," řekl Snape a otevřel dveře na chodbu. "Severusi," odpověděla mu s dalším úsměvem a vyšli vstříct svému úkolu.
+++
"Jistě Severusi, jak kouzelné," řekl profesor Müller a zářivě se usmál Snapea. Ten se ušklíbl a vrhl přes místnost pohled na Hermionu, která ho okázale zachytila a usmála se na něj. "A kdy že se budete ženit?" pokračoval v hovoru kouzelník. "Kdyby jste se rozhodli zůstat, můžeme Vám nabídnout i členství v klubu," nabídl mu dále a Severus se tvářil velmi potěšen.
"Och, to by byla velká čest," odvětil mu na jeho nabídku. "Hermiona by byla jistě nadšená, kdybych byl ve vašem slavném klubu. Děkuji za nabídku." Pokračoval a tvářil se šťastně. Vrhl na Hermionu smluvený signál a ona vstala, omluvila se dámám, se kterými se bavila a přišla ke Snapeovi. "Drahý," oslovila ho a něžně mu položila ruku na rameno. "Jsem již hrozně unavená." Na tento popud Snape vstal, rozloučil se se přítomnými a vydali se do svých pokojů.
"Díky Hermiono, už bych se déle přetvařovat nevydržel." řekl jí když konečně zavřeli dveře.
"Není zač, Severusi, já se tam neuvěřitelně nudila. Jsou to namyšlené paničky, které nemají nic jiného na práci než se povyšovat nad ostatní. Dobrou noc." rozloučila se Hermiona a šla spát.
Spolupráce s univerzitou probíhala velmi úspěšně, mnoho rad a námětů, které Severus měl, se setkali s velmi kladnými reakcemi a navíc zjistili, kde se tajně setkávají vybraní členové klubu, který zřejmě organizoval rozšíření vlivu černé magie do širokého okolí.
"Zítra je ten den," povzdechl si Severus a šel spát také.
+++
"Tak jak to chceš provést?" zeptala se netrpělivě Hermiona.
Severus jí vysvětlil svůj plán a nechal jí místo pro připomínky, protože shledal její nápady za podnětné, důmyslné a neotřelé. Když se domluvili co a jak, vykradli se do příslušné části sídla. Byla již tmavá noc a oni se ani neodávžili rozsvítit hůlky. Dorazili na místo a Severus ve vzduchu udělal složité klikyháky a mumlal složité věty, když tu se přímo před nimi rozzářily dveře. Jak nebyli zvyklí na světlo, na chvíli je to oslepilo. Když se vzpamatovali a pomalu si zvykali na světlo, pokračovali dovnitř do místnosti, která byla osvětlená světlem tisíců svící a obsahovala mnoho cených předmětů. Již na pohled bylo jasné, že členové tohoto klubu nejsou žádný chudí lidé. Uprostřed místnosti stála vitrína, ve které byl smotaný pergamen. Nesl na sobě pečeť hradu Kohlpechrabenchwarz. Opatrně, aby nespustili žádný poplašný systém, přiblížili se k vitríně a Severus vyslal neverbální kouzlo, které udělalo kopii, kterou si zastrčil do kapsy hábitu bez toho, aniž by se nějak dotkl toho pravého. Měli co potřebovali. Úplný seznam všech členů klubu. To byl důvod, proč sem šli, to byl důvod, proč jeli do Německa. Potichu se vykradli z tajné místnosti, Severus dal vše do původního stavu a vydali se na cestu do pokoje.
Když tu náhle zaslechli hovor lidí, kteří se k nim blížili. Byli už jen pár desítek metrů od svého pokoje, ale setkání bylo nevyhnutelné. Severus se rozhlédl kolem a nenašel vůbec žádné východisko, v tom ho Hermiona přimáčkla ke zdi a potichu řekla: "Spolupracujte." a začala ho vášnivě líbat. Severus byl zprvu zaskočen, ale během pár vteřin pochopil genialitu plánu a začal hrát s ní. Chytil jí jednou rukou kolem pasu a rukou jí zezadu zajel do vlasů. Naprosto ho ohromila síla citů, které v tu chvíli pocítil. Byly to pocity dávno zapomenuté, pohřbené pod lety odříkání, bolesti, vyučování a nikdy by nevěřil, že se mu zrovna tohle může přihodit.Hlasy se přiblížili a najednou ztichli. Ozvalo se tiché zakašlání a Snape a Hermiona se od sebe odtrhli. "Ehm.." zakokatal Snape. "Přistiženi.." a nervózně se zasmál. Hermiona ho při těchto slovech objela kolem pasu a pošeptala mu do ucha "vždyť se zas tak moc nestalo..", ale řekla to dostatečně nahlas na to, aby jí skupinka slyšela. Oba dva poznávali ve skupině jména ze seznamu, který Severuse pálil v kapse jako rozpálený uhlík.
Někdo z příchozích se zasmál a dodal: "To už je dlouho, co jsme se ženou prožívali tohle období, cítím upřímnou závist Severusi." Tímto se atmosféra uvolnila, Severus políbil svou snoubenku do vlasů a vedl jí do jejich pokoje a ve dveřích řekl opět dostatečně nahlas k Hermioně: "Příště radši tady, tohle bylo trapné.." a vešli dovnitř.
Když za sebou zavřeli dveře napětí z nich spadlo, přišla úleva a radost ze splněného úkolu. Bylo tu ale cítit jisté napětí. Napětí mezi nimi. Něco se totiž stalo a věděli to oba. Každý měl jasnou představu o svých pocitech, ale naprosto žádnou o citech toho druhého. "Byla to jen hra nebo to bylo doopravdy?" ptal se každý sám sebe.
"Tak jen to tu dokončíme a můžeme jet zpátky do Bradavic," poznamenala nesměle Hermiona. Stáli vedle sebe a pořád se jim nechtělo vzdálit se od sebe na víc jak metr. Nastalo ticho. Tíživé ticho.
"Ano, to je pravda, jen to tu zaonačíme a můžeme se vrátit," odtušil Snape a nejistě přešlápl. Dívali se jeden na druhého a snažili se odhadnout co si myslí ten druhý.
"Severusi.." špitla Hermiona.
Severus již se sebou nemohl svádět vnitřní boj, potřeboval vědět, jak to je. Udělal krok směrem k Hermině tak, že stáli malý kousek od sebe a koukali si do očí. "Ano?" zeptal se.
Hermioně se zaleskly oči, ale nebyly to slzy, ale myšlenka, která je rozzářila. A ta myšlenka zněla: "Nejen já.." a s těmito slovy se jejich rty setkali napůl cesty a rozpoutali bitvu o nadvládu nad tím druhým. Vášeň, která prýštila z každého jejich pohledu, polibku a doteku je dovedla až do pokoje Hermiony, kde poprvé za celou dobu mohl Snape zůstat přes noc na zamýšleném snoubeneckém loži.


Seznam dovedl k hromadnému zatčení členů uctívačí černé magie a ve škole už to ani pro Hermionu ani pro Severuse nebylo nikdy stejné jako dřív. Měli svou přece svou tajnou výpravu a sebe navzájem.


KONEC
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lily Evans Lily Evans | Web | 20. února 2011 v 15:55 | Reagovat

Wow to je super sama bych to nevymyslela lépe.Fakt krásná povídka což je zázrak mě se líbí málo povídek ale nejvíc o HP

2 Emily Emily | Web | 20. února 2011 v 17:09 | Reagovat

Díky moc :-)

3 Radka Radka | Web | 25. února 2011 v 12:21 | Reagovat

jej... zlaté... nevieš prečo mi nejde otvoriť tvoja kapitolovka Procitnutí ze lži??

4 Emily Emily | Web | 25. února 2011 v 18:26 | Reagovat

Nevím.. musíš prostě klikat a klikat.. ale mě to jde ;)

5 susansullivan396 susansullivan396 | Web | 9. března 2011 v 9:03 | Reagovat

Pěkná povídka. Dost zajímavý nápad a klidně by mu nevadilo kdybysi to rozvedla trochu víc. Pěkný...
PS: Další kapitolka Proti lásce na mém blogu ;-)

6 Ellie Smith Ellie Smith | 11. března 2011 v 3:45 | Reagovat

Hahaha, to je poprvé, co jsem si vzala laptop tam, kam i císařpán musí pěšky, abych snad nemusela přestat číst. :-D

7 Emily Emily | Web | 28. března 2011 v 19:48 | Reagovat

Ten poslední koment mě vážně pobavil :-x  :-P

8 pimpinela pimpinela | Web | 4. dubna 2011 v 15:16 | Reagovat

Krása :)...Hermionin odvážny nápad sa mi páčil :-D  :-D ...

9 Emily Emily | Web | 22. dubna 2011 v 22:27 | Reagovat

[8]: mně taky, proto jsem to tam napsala :-) ale to je asi jasné :-D

10 penelopeo penelopeo | Web | 1. května 2011 v 9:54 | Reagovat

To je překrásná a nádherná povídka. Šíleně se mně líbí!!! :D

11 Jannie Jannie | Web | 16. května 2011 v 16:24 | Reagovat

nádhera, opravdu se mi to moc líbilo, ten nápad s tím líbáním na chodbě byl skvělý, málem jsem smíchy spadla ze židle! :D super povídka a ještě líp napsaná

12 Emily Emily | 16. května 2011 v 17:14 | Reagovat

[10]: Děkuju

[11]: Taky děkuju :-) jsem ráda, že se povídka líbí

13 Naiad Naiad | Web | 22. května 2011 v 20:49 | Reagovat

I když mi ze začátku Hermiona připadala divná a naprosto nesvá, potom, co se dostali na tu univerzitu, už to konečně byla ona a povídka se mi začala moc líbit. Sice byl nápad s polibkem trochu předvídatelný, culila jsem se u něj jak blázen :) Pěkné :)

14 Sandra Prynslová Sandra Prynslová | Web | 9. června 2011 v 9:50 | Reagovat

Tahle povídka se mi ze všech líbila nejvíc! Škoda jen, že je jednorázová :-( ...stálo by za to jí rozpracovat ;-), kdyby se našel čas a múza... :-)

15 Emily Emily | Web | 9. června 2011 v 10:17 | Reagovat

[13]: Předvídatelný, ale nevyhnutelný.. prostě jsem to tam musela dát... :-) díky

[14]: Díky moc.. určitě by stála za to to rozpracovat, ale zrovna včera jsem četla povídku, která je tomu více méně podobná, takže jestli se ti to vážně líbí tak se podívej do kategorie Oblíbené povídkářky a tam je u wixie odkaz na povídku Společnice... Ne stejné, ale podobné.. tak si to přečti ;) jinak já mám teď rozpracované i jiné povídky, takže mám co psát ;)

16 Lisam Lisam | E-mail | Web | 16. června 2011 v 17:38 | Reagovat

Je to nádherné, škoda že tak krátké :-)

17 Cissy Cissy | 4. července 2011 v 20:08 | Reagovat

Úžasná!

18 Emily Emily | Web | 10. července 2011 v 8:04 | Reagovat

[16]: Díky moc

[17]: Děkuju :-) komentář vždycky potěší :-D

19 Yasemin Yess Other Yasemin Yess Other | Web | 14. července 2011 v 21:32 | Reagovat

vau to je nádhernééé :D no ale chcelo by to pokračovanie :D

20 fantasy7 fantasy7 | Web | 22. srpna 2011 v 23:53 | Reagovat

Naprosto skvělé :D

21 Cassiopea Black Cassiopea Black | Web | 23. září 2011 v 22:45 | Reagovat

teda, to byla teda pořádná dávka inspirace :-D moc pěkný, promyšlený a zajímavý :-) povedlo se ti to ;-)

22 Liss Liss | Web | 19. listopadu 2011 v 18:26 | Reagovat

Fakt dobrý, hej!

23 Millie Millie | Web | 11. prosince 2011 v 10:38 | Reagovat

Úžasné :-D  :-D  :-D aj napriek páru originálne :D  :-)  :-)

24 WadeCara WadeCara | E-mail | Web | 21. února 2012 v 17:28 | Reagovat

I opine that to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/business-loans">business loans</a> from banks you should have a great reason. However, one time I have got a financial loan, just because I wanted to buy a car.

25 Misteriosa - Annie456 Misteriosa - Annie456 | Web | 24. června 2012 v 15:04 | Reagovat

Ahoj!
Chtěla bych, abyste se podívali na můj zrenovovaný blog annie456.blog.cz

26 Deniss♫ Deniss♫ | Web | 20. července 2012 v 14:18 | Reagovat

To byla skvělá povídka! :-) Vážně moc se mi to líbilo, ten polibek před koncem byl úžasný :-D. Myslím, že tohle byl pěkný konec :-).

27 zelvicka7 zelvicka7 | E-mail | Web | 15. prosince 2012 v 19:31 | Reagovat

Páni. Naprosto skvělé, miluju happy endy a tohle je prostě báječné. :-)

28 Emily Emily | Web | 16. prosince 2012 v 9:42 | Reagovat

[19]: Takových pokračování už napsalo lidí, to nemá moc smysl, leda by mě ozářilo něco naprosto neotřelého..dík

[20]:[21]:[22]:[26]:[27]: Děkuji vám za chválu!

29 Labadob Labadob | 17. září 2013 v 20:22 | Reagovat

Je to poprvé, co čtu něco takového od originelního HP a takovýhle čunačinky tam fakt chyběly :) škoda...líp by se koukalo na film

30 Emily Emily | Web | 7. prosince 2013 v 21:04 | Reagovat

[29]: jo, věřím, že to mohl být pro tebe docela šok :-) přece jen ff HP není pro děti :D

31 Smithd412 Smithd412 | E-mail | Web | 3. června 2014 v 20:35 | Reagovat

I'm pleased that I seen this website, precisely the proper information that I was trying to find! dkfddadfakekgece

32 TechNet TechNet | Web | 15. ledna 2016 v 14:16 | Reagovat

pujcka před výplatou :-!

33 everton everton | Web | 7. září 2016 v 14:19 | Reagovat

pujčky uničov :-!

34 HunsGellyLep HunsGellyLep | E-mail | Web | 13. ledna 2017 v 19:53 | Reagovat

Can I Take Adderall And Xanax  Taking Zoloft With Adderall My Doctor . Xanax Alcoholic With Adderall Lorazepam With Adderall  Strattera Vs Adderall Add Does Vitamin C Make Adderall Stronger Vyvanse And Hair Loss Ritalin Adderall Take Minocycline And Adderall . Adderall And Adult Weight Loss Atenolol Adderall Mixing Strattera With Adderall <a href=http://www.netvibes.com/stratteraonline>order adderall online no prescription</a>. Difference Between Prozac And Adderall Adderall Xr Generic Metoprolol And Adderall Lortab Adderall .

35 HunsGellyLep HunsGellyLep | E-mail | Web | 14. ledna 2017 v 22:06 | Reagovat

Testing Adderall And Xanax  Taking Ritalin For Weight Loss Adderall Xr . Zoloft Combined With Adderall Adderall Xr Duration  Adderall Metformin Hydrochloride Xanax How Long Does Adderall Stay In Your System Zithromax Adderall Xr Phendimetrazine Or Adderall . Adderall Ritalin Can You Take Adderall And Prozac Can I Take Wellbutrin And Adderall <a href=http://www.netvibes.com/stratteraonline>order adderall online no rx</a>. Codeine Adderall Aspirin Adderall Treat combining zoloft and adderall Adderall Increasing Arthritis .

36 Bill SimleLep Bill SimleLep | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 23:17 | Reagovat

xanax rx online can i take xanax while pregnant xanax type drugs <a href=http://onlinepharmacyxanax.angelfire.com/>Buy Xanax no RX</a>. purchase alprazolam online alprazolum buy xanax 2mg bars online buy xanax 2mg . xanax contraindications  order clomid online . buy alprazolam canada taking xanax  drug testing xanax xanax dosing effect of xanax xanax uk  
<a href=http://www.blog.dmagazin.ro/detector-de-fum-detectoare-co2/#comment-3108>xanax legal, what is zantex used for,</a>

37 Roza RorLep Roza RorLep | E-mail | Web | 25. ledna 2017 v 22:45 | Reagovat

cymbalta and adderall taken together Taking Prozac After Adderall lisinopril and adderall <a href=http://www.netvibes.com/stratteraonline>order adderall online no prescription</a>. Xanax Adderall Class Mixing Bontril And Adderall Taking Strattera And Adderall Kissing Prozac Adderall Reactions . Minocycline Adderall Discount  Xanax Serotonin Syndrome Adderall . Snort Xanax And Adderall Strattera Adderall  is birth control effected by adderall Mix Adderall And Prozac Drug Can You Take Adderall And Vicodin How To Make Codeine And Adderall

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama